Image Style Access (7.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Access control
hr: Kontrola pristupa

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Priority
hr: Prioritet

en: Action
hr: Akcija

en: Overview
hr: Pregled

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: User
hr: Korisnik

en: User role
hr: Korisnička uloga

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Allow
hr: Dozvoli

en: Deny
hr: Uskrati

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: The changes have been saved.
hr: Promjene su spremljene.

en: Context
hr: Kontekst

en: Any
hr: Bilo koji

en: Access type
hr: Tip pristupa

en: Image style
hr: Stil slike
