Image Style Access (7.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Condition
hy: Վիճակ

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:
