Image Style Access (7.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Enabled
jv: Urip

en: Action
jv: Aksi

en: Overview
jv: Sekilas

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: User
jv: Panganggo

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: Context
jv: Konték

en: Any
jv: Sembarang

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: Image style
jv: Gagrag gambar
