Image Style Access (7.x-1.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Action
kk: Әрекет

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Allow
kk: Рұқсат ету

en: Deny
kk: Рұқсат етпеу

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: Access type
kk: Рұқсат түрі
