Image Style Access (7.x-1.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Access control
mn: Хандах удирдлага

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: User
mn: Хэрэглэгч
