Image Style Access (7.x-1.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: Action
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: User
mr: सदस्य

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र

en: Save changes
mr: बदल संरक्षित करा

en: Condition
mr: अट

en: - Any -
mr: - काहीही -
