Image Style Access (7.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Access control
ne: पहुँच नियन्त्रण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Action
ne: कारवाही

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Condition
ne: अवस्था
