Image Style Access (7.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Access control
nl: Toegangscontrole

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Action
nl: Actie

en: Overview
nl: Overzicht

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Unknown
nl: Onbekend

en: User
nl: Gebruiker

en: User role
nl: Gebruikersrol

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Allow
nl: Toestaan

en: Deny
nl: Weigeren

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Condition
nl: Voorwaarde

en: The changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Action to take
nl: Uit te voeren actie

en: Any
nl: Elke

en: User roles
nl: Gebruikersrollen

en: File location
nl: Bestandslocatie

en: Access type
nl: Toegangstype

en: - Any -
nl: - Elk -

en: Administrative title
nl: Beheertitel

en: No context selected
nl: Geen context geselecteerd

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Show disabled
nl: Uitgeschakelde tonen
