Image Style Access (7.x-1.0-alpha3) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Enabled
os: Иу у

en: Action
os: Архайд

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
