Image Style Access (7.x-1.0-alpha3) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: User
se: Geavaheaddji

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid

en: The changes have been saved.
se: Rievdadusat leat vurkejuvvon.
