Image Style Access (7.x-1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Access control
sl: Nadzor dostopa

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Action
sl: Akcija

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Unknown
sl: Neznan

en: User
sl: Uporabnik

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Allow
sl: Dovoli

en: Deny
sl: Prepovej

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: Context
sl: Kontekst

en: Any
sl: Katerokoli

en: Access type
sl: Tip dostopa

en: - Any -
sl: - Vse -
