Image Style Access (7.x-1.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Access control
sq: Kontrolli i hyrjes

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Action
sq: Veprimi

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Allow
sq: Lejo

en: Deny
sq: Ndalo

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: Context
sq: Konteksti

en: Access type
sq: Lloji i hyrjes
