Image Style Access (7.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (24 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Access control
ta: அணுகல் கட்டுப்பாடு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Priority
ta: முன்னுரிமை

en: Action
ta: செயல்

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: User
ta: பயனர்

en: User role
ta: பயனர் பங்கு

en: Original image
ta: அசல் படம்

en: Allow
ta: அனுமதி

en: Deny
ta: மறு

en: Save changes
ta: மாற்றங்களை சேமி

en: Condition
ta: நிபந்தனை

en: The changes have been saved.
ta: மாற்றங்கள் சேமிக்கப்பட்டது.

en: Context
ta: சூழல்

en: Any
ta: ஏதும்
