Image Style Access (7.x-1.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Allow
ug: رۇخسەت

en: Deny
ug: رەت قىلىش

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....
