Image Style Access (7.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Unknown
az: Naməlum

en: User
az: İstifadəçi

en: User role
az: İstifadəçi rolu

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Allow
az: İcazə verin

en: Condition
az: Vəziyyət

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: Context
az: Kontekst

en: User roles
az: İstifadəçi rolları

en: Access type
az: Giriş növü

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Administrative title
az: İnzibati başlıq
