Image Style Access (7.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Access control
be: Кантроль доступа.

en: Enabled
be: Уключана

en: Action
be: Дзеянне

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Unknown
be: Невядомы

en: User
be: Карыстальнік

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Allow
be: Дазволіць

en: Deny
be: Забараніць

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Condition
be: Умова

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: Context
be: Кантэкст

en: Any
be: Любы

en: Access type
be: Тып дасягу

en: Image style
be: Стыль выявы
