Image Style Access (7.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Access control
el: Έλεγχος πρόσβασης

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Action
el: Ενέργεια

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: User
el: Χρήστης

en: User role
el: Ρόλος χρήστη

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Allow
el: Επιτρέπεται

en: Deny
el: Απαγορεύεται

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Condition
el: Συνθήκη

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: Context
el: Πλαίσιο

en: Any
el: Οποιαδήποτε

en: User roles
el: Ρόλοι χρηστών

en: Access type
el: Τύπος πρόσβασης

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: Administrative title
el: Διαχειριστικός τίτλος

en: Image style
el: Στυλ εικόνας
