Image Style Access (7.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Access control
gl: Control de acceso

en: Enabled
gl: Activado

en: Priority
gl: Prioridade

en: Action
gl: Acción

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: User
gl: Usuario/a

en: User role
gl: Rol de usuario

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Allow
gl: Permitir

en: Deny
gl: Rexeitar

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Condition
gl: Condición

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: Context
gl: Contexto

en: Any
gl: Calquera

en: User roles
gl: Roles de usuario

en: Access type
gl: Tipo de acceso

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: Administrative title
gl: Título administrativo

en: Image style
gl: Estilo de imaxe
