Image Style Access (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Access control
is: Aðgangsstýring

en: Enabled
is: Virkt

en: Priority
is: Forgangur

en: Action
is: Aðgerð

en: Overview
is: Yfirlit

en: Edit
is: Breyta

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Unknown
is: Óþekkt

en: User
is: Notandi

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Allow
is: Heimila

en: Deny
is: Hafna

en: Save changes
is: Vista breytingar

en: The changes have been saved.
is: Breytingarnar hafa verið vistaðar.
