Image Style Access (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Access control
ka: წვდომის კონტროლი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Unknown
ka: უცნობი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User role
ka: მომხმარებლის როლი

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა
