Image Style Access (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Access control
sk: Kontrola prístupu

en: Enabled
sk: Povolené

en: Priority
sk: Priorita

en: Action
sk: Akcia

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Unknown
sk: Neznámy

en: User
sk: Používateľ

en: User role
sk: Kategória používateľa

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Allow
sk: Povoliť

en: Deny
sk: Zakázať

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Any
sk: Akékoľvek

en: User roles
sk: Kategórie používateľov

en: Access type
sk: Typ prístupu

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Administrative title
sk: Názov pre administráciu

en: Image style
sk: Štýl obrázka
