Image Style Access (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Access control
uk: Контроль доступу

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Action
uk: Дія

en: Overview
uk: Огляд

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Unknown
uk: Невідомо

en: User
uk: Користувач

en: User role
uk: Роль користувача

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Allow
uk: Дозволити

en: Deny
uk: Заборонити

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: The changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Action to take
uk: Прийняти дію

en: Any
uk: Байдуже

en: User roles
uk: Ролі користувача

en: File location
uk: Місце розташування файлів

en: Access type
uk: Тип доступу

en: - Any -
uk: - Усі -

en: Administrative title
uk: Адміністративний заголовок

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Simulate
uk: Імітувати

en: File source
uk: Файлове джерело
