Image Styles Mapping (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Administration
ur: تنظیم

en: Field
ur: فیلڈ

en: Views
ur: ویوز

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Bundle
ur: بنڈل

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
