Image styles mapping (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Administration
be: Кіраванне

en: Field
be: Поле

en: View
be: Праглядзець

en: All
be: Усе

en: Fields
be: Палі

en: Entity
be: Сутнасць

en: Bundle
be: Набор

en: View mode
be: Лад выгляду
