Image Styles Mapping (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Administration
he: ניהול

en: Field
he: שדה

en: Views
he: היבטים

en: View
he: צפיה

en: All
he: הכל

en: Fields
he: שדות

en: Entity
he: יישות

en: Bundle
he: חבילה

en: View mode
he: מצב תצוגה
