Image styles mapping (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: All
bo: ཡོངས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
