Image styles mapping (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Administration
eo: Administrado

en: Field
eo: Kampo

en: Views
eo: Vidoj

en: View
eo: Vidu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Fields
eo: Kampoj

en: Bundle
eo: Fasko

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
