Image styles mapping (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: View
gu: જુઓ

en: All
gu: બધા

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Bundle
gu: બંડલ
