Image styles mapping (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Views
mr: याद्या

en: View
mr: बघा

en: All
mr: सर्व

en: Bundle
mr: बंडल

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
