Image URL Formatter (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: File
el: Αρχείο

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Linked to content
el: Σύνδεσμος στο περιεχόμενο

en: Linked to file
el: Σύνδεσμος στο αρχείο

en: Nothing
el: Τίποτα
