Image URL Formatter (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: File
sk: Súbor

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: Linked to file
sk: Viazaný so súborom

en: Nothing
sk: Nič
