Image URL Formatter (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: File
sv: Fil

en: Image URL
sv: URL för bild

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Linked to content
sv: Länkat till innehåll

en: Linked to file
sv: Länkat till fil

en: Nothing
sv: Inget
