Image URL Formatter (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: File
uk: Файл

en: Image URL
uk: URL зображення

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Linked to content
uk: Посилається на матеріал

en: Linked to file
uk: Посилається на файл

en: Nothing
uk: Нічого
