Image URL Formatter (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: File
fa: فایل

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Linked to content
fa: پیوند شده به محتوا

en: Linked to file
fa: پیوند شده به فایل

en: Nothing
fa: هیچ
