Image URL Formatter (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Content
gl: Contido

en: File
gl: Ficheiro

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Linked to content
gl: Vinculado a contido

en: Linked to file
gl: Vinculado a arquivo

en: Nothing
gl: Nada
