Image URL Formatter (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: File
ja: ファイル

en: Image URL
ja: 画像URL

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Linked to content
ja: コンテンツへリンクされている

en: Linked to file
ja: ファイルへリンクされている

en: Nothing
ja: なし
