Image URL Formatter (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: File
oc: Fichièr

en: Image URL
oc: URL de l'imatge

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Linked to content
oc: Ligada al contengut

en: Linked to file
oc: Ligada al fichièr

en: Nothing
oc: Res
