Image URL Formatter (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: File
pl: Plik

en: Image URL
pl: URL obrazka

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Linked to file
pl: Odnośnik do pliku

en: Nothing
pl: Niczego
