Image URL Formatter (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Linked to content
bo: ནང་དོན་ལ་སྦྲེལ་ཟིན

en: Linked to file
bo: ཡིག་ཆར་སྦྲེལ་ཟིན

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད
