Image URL Formatter (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: File
hr: Datoteka

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Linked to content
hr: Povezano sa sadržajem

en: Linked to file
hr: Povezano s datotekom

en: Nothing
hr: Ništa
