Image URL Formatter (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Content
id: Konten

en: Image style
id: Gaya gambar

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)

en: Linked to content
id: Ditautkan ke konten

en: Linked to file
id: Ditautkan ke berkas

en: Nothing
id: Tidak ada
