Image URL Formatter (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: File
ca: Fitxer

en: Image URL
ca: URL d'imatge

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Linked to content
ca: Enllaçada al contingut

en: Linked to file
ca: Enllaçada al fitxer

en: Nothing
ca: Res

en: Use absolute path
ca: Utilitza camins absoluts
