Image URL Formatter (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: File
hi: फ़ाइल

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: Linked to content
hi: सामग्री के लिए लिंक

en: Linked to file
hi: फाइल से लिंक हो गया.

en: Nothing
hi: कुछ नहीं
