Image URL Formatter (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Linked to content
it: Collegata al contenuto

en: Linked to file
it: Collegata al file

en: Nothing
it: Niente

en: Use absolute path
it: Usa un percorso assoluto
