Image URL Formatter (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: File
ro: Fișier

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Linked to content
ro: Legat de conținut

en: Linked to file
ro: Legat de fișier

en: Nothing
ro: Nimic

en: Use absolute path
ro: Folosiți calea absolută
