Image URL Formatter (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Content
et: Sisu

en: File
et: Manus

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Linked to file
et: Link failile

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Use absolute path
et: Kasuta absoluutset teekonda
