Image Optimize (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Path
be: Сцежка

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Normal
be: Нармальны
