Image Optimize (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Weight
fa: وزن

en: Path
fa: مسیر

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Normal
fa: عادی

en: Binary
fa: باینری
