Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: Path
fr: Chemin

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Fast
fr: Rapide

en: Binary
fr: Binaire
