Image Optimize (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Path
he: מיקום

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Normal
he: נורמלי

en: Binary
he: בינארי
